בחירת מוזיקה מתאימה להכנסת ספר תורה

ביום טוב ובחגים, זוהי מצווה גדולה לשמוח ולשמח. זהו היום המתאים לשירים ולריקודים, לאושר הזורם מבפנים. יום הכנסת ספר תורה הוא אחד הימים החגיגיים והמרגשים ביותר לכל יהודי שמסורת ישראל קרובה לליבו. זהו היום שבו, כפי שנאמר "מוכרחים להיות שמח!" וזה נכון לכלל ישראל, לא רק לחרדים, לא רק לאדוקים כי אם לכל מי שלב יהודי חם פועם בקרבו. תהלוכת ספר תורה הינה חוויה של שמחה ואור, קידוש והתקדשות. תהלוכה שכזאת מצווה ללוות במוזיקה, אך חשוב לבחור מוזיקה מתאימה. מוזיקה יהודית עם נשמה יתרה!

מוזיקה יהודית מרגשת וסוחפת

מוזיקה המומלצת להכנסת ספר תורה הינה מוזיקה רכה ונעימה ויחד עם זאת גם שמחה. זוהי מוזיקה המביעה בצלילים ובמילים את אהבתינו לתורה הקדושה, אהבת ישראל ואהבת השם. המוזיקה המתאימה תביע רגשות גיל והתעלות הנפש. מוזיקה מתאימה תעודד את המשתתפים בתהלוכה לרקוד, לשמוח ולהצטרף בשירה. המוזיקה הטובה ביותר תהיה קליטה ומוכרת, כך שתתאים לכל לב יהודי. המנגינה יכולה להיות מלווה בנעימות מסורתיות, עדינות או סוחפות, השאובות מן התפילה או משירי החגים האהובים על כולנו. שירי שמחה וטוהר, יופי והוד, שירי הודיה לאלוקים ולמצוותיו יהלמו עד מאוד את האירוע המרגש.

מוזיקה במהות יהודית

מערכת ההגברה המשובחת תפליא להשמיע מוזיקה לתהלוכת ספרי תורה. מוזיקה של קירוב לבבות ואחדות. ניתן לבחור מוזיקה בניגון אשכנזי או מוזיקה בניגון ספרדי מסתלסל, העיקר זה המהות היהודית.
מכיוון שבתהלוכות להכנסת ספרי תורה נהוגה השתתפות של קהל רב, לרבות גברים, נשים, ילדים, חשוב שהמוזיקה תתאים לכולם. חשוב שהמילים יביעו את ערכי ישראל את הערכים המשותפים לכולנו, ילידי הארץ או עולים חדשים, אשכנזים, ספרדים, מזרחים, מכל הגלויות ומכל הקהילות. אחרי הכל – כולנו אחים, כולנו עם אחד ולכולנו תורה אחת, תורת ישראל.

חברת צלילים מפעילה רכב לתהלוכות ספרי תורה חגיגי המלווה הכנסת ספר תורה תשמיע גם עבורכם את המוזיקה המתאימה ביותר לרגל האירוע. ניתן לקבל ייעוץ בנושא זה, על בסיס ניסיון של שנים רבות ומאות רבות של אירועי הכנסת ספרי תורה.